MÖBLER / Bord / Bord med klaff 10647548
nr 1064 7548
Bord med klaff
och låda, 1890-tal, längd: 88 cm, djup: 46 + 25, höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:38:04
17/10 23:10:18
300 kr
24/10 20:33:04